Wystawy rysunku i malarstwa Elżbiety Nowak w CEiK "Szklany Dom"

11 Października 2019

Centrum Edukacji i Kultury “Szklany Dom” w Ciekotach zaprasza na wernisaż wystawy rysunku i malarstwa Elżbiety Nowak w dniu 12 października 2019 o godz.16:00.

Malarstwo i rysunek to pasje Elżbiety Nowak, które towarzyszą artystce od zawsze. Jest to na pewno odskocznia od pracy zawodowej, bowiem na co dzień pracuje jako nauczyciel akademicki oraz ceniony lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, gdzie zajmuje się badaniami neurofizjologicznymi. Maluje obrazy na płótnie akrylem i rysuje węglem. Do tej pory jej prace można było oglądać na wystawie rękodzieła artystycznego w Targach Kielce oraz w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, na wystawie w Końskich  ‘’Mini Golf Emi’’ Chałupa pod Świerkami, a także na wystawie w ramach Festiwalu Scyzoryki współorganizowanego przez „Echo Dnia”.

Wystawa powstała w wyniku obcowania z przyrodą, która pobudza zmysły do twórczości artystki..... Kwiaty, morze, motyle są źródłem inspiracji a zabawa kolorem i światłem pozwala przekładać na płótno zachwyt i refleksje nad codziennością….

Podczas wernisażu w Galerii “Szklanego Domu” odbędzie się pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu córki artystki wraz z jej tanecznym partnerem.

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów