Raków

Znaleziono wiadomości: 6.

"W dzień Św. Tekli ziemniaki będziem piekli"
"W dzień Św. Tekli ziemniaki będziem piekli" 13.09 2019

"W dzień Św. Tekli ziemniaki będziem piekli"

Już 15 września od godziny 12:00 w Dębnie koło Rakowa odbędzie się kolejna edycja imprezy pn. "W dzień Św. Tekli ziemniaki będziem piekli". W programie wydarzenia wiele atrakcji.

Na ratunek Ziemi
Na ratunek Ziemi 7.05 2019

Na ratunek Ziemi

Świat jest piękny, tylko ludzie robią wszystko, aby śmieci wyróżniały się na tle zielonej przyrody. Każda akcja, która może zmienić ten stan rzeczy jest bardzo cenna. 22 kwietnia każdego roku obchodzony jest Dzień Ziemi – międzynarodowe święto, które powstało z inicjatywy ONZ, a którego celem jest zwrócenie uwagi na zanieczyszczenie środowiska.

Gminny konkurs palm rozstrzygnięty
Gminny konkurs palm rozstrzygnięty 16.04 2019

Gminny konkurs palm rozstrzygnięty

Sześć placówek oświatowych i jedna organizacja wzięły udział w VIII Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych 2019 zorganizowany pod patronatem wójta gminy Raków we współpracy z parafią rzymsko-katolicką w Rakowie.

Drugie miejsce Rakowskich Fijołecków!
Drugie miejsce Rakowskich Fijołecków! 19.03 2019

Drugie miejsce Rakowskich Fijołecków!

16 marca zespół Rakowskie Fijołecki reprezentował Gminę Raków na Dziecięcej Estradzie Folkloru w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Umowy na OZE podpisane
Umowy na OZE podpisane 18.03 2019

Umowy na OZE podpisane

Urząd Gminy w Rakowie informuje, że podpisane zostały umowy na realizację przedsięwzięcia pn. ,,Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie gminy Raków i Szydłów”.

Gmina Raków rozpoczęła kwalifikację wojskową w powiecie kieleckim 6.02 2019

Gmina Raków rozpoczęła kwalifikację wojskową w powiecie kieleckim

4 lutego 2019 r. rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa m.in. na terenie powiatu kieleckiego. Gmina Raków jest gminą, która corocznie rozpoczyna kwalifikację wojskową w naszym powiecie i tak też się stało w tym roku.

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów