Komisje Rady Powiatu

Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Ochrony Przeciwpożarowej, Przeciwpowodziowej i Zapobiegania Innym Zagrożeniom

  • Michalski Andrzej -przewodniczący
  • Żebrowska Danuta - zastępca przewodniczącego
  • Gruszczyński Tomasz
  • Gmyr Irena
  • Zbigniew Zagdański

Komisja Budżetu i Finansów

  • Gruszczyński Tomasz - przewodniczący
  • Wojciech Kózka
  • Godowski Michał - sekretarz
  • Gratka Paweł
  • Machul Emil - zastępca przewodniczącego
  • Kasprzyk Sylwester
  • Borowski Andrzej

Komisja Dróg, Komunikacji i Budownictwa

  • Soboń Krzysztof - przewodniczący
  • Michalski Andrzej
  • Popiel Małgorzata
  • Woźniak Łukasz
  • Gierada Bogdan
  • Kosmala Anna
  • Wojciech Kózka - zastępca przewodniczącego
  • Gratka Paweł - sekretarz
  • Zbigniew Zagdański

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Powiatu

  • Woźniak Łukasz - przewodniczący
  • Szczepańczyk Józef - sekretarz
  • Borowski Andrzej - zastępca przewodniczącego
  • Janus Zenon
  • Machul Emil
  • Sałata Agata
  • Gmyr Irena

Komisja Rewizyjna

  • Popiel Małgorzata - przewodniczący
  • Wojciech Kózka - zastępca przewodniczacego
  • Janus Zenon
  • Gruszczyński Tomasz - sekretarz

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

  • Janus Zenon - przewodniczący
  • Kasprzyk Sylwester - zastępca przewodniczącego
  • Pacak Stefan - sekretarz
  • Soboń Krzysztof
  • Woźniak Łukasz
  • Smolarczyk Krzysztof

Komisja Samorządu, Rozwoju Gospodarczego i Przeciwdziałania Bezrobociu

  • Kosmala Anna - przewodniczący
  • Sałata Agata - zastępca przewodniczącego
  • Smolarczyk Krzysztof - sekretarz
  • Soboń Krzysztof
  • Żebrowska Danuta
  • Pacak Stefan
  • Piasecki Kamil
  • Michalski Andrzej

Komisja Statutowa

  • Kaszuba Robert - przewodniczący
  • Sałata Agata
  • Gratka Paweł
  • Machul Emil

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Kasprzyk Sylwester - przewodniczący
  • Szczepańczyk Józef
  • Sałata Agata - zastępca przewodniczącego
  • Borowski Andrzej - sekretarz

Komisja Zdrowia, Rodziny i Spraw Społecznych

  • Gmyr Irena - przewodnicząca
  • Gierada Bogdan
  • Piasecki Kamil
  • Popiel Małgorzata - zastępca przewodniczącego
  • Kaszuba Robert
  • Godowski Michał
do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Zasady obsługi interesantów