W Łopusznie zagrali w tenisa

3 Października 2022

W Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty. Do rywalizacji stanęło ponad 40 zawodników z kilkunastu gmin. Kilkugodzinne rozgrywki wyłoniły zwycięzców. turniej tenisa stołowego

Turniej rozegrano systemem rosyjskim. W reprezentacji powiatu kieleckiego znaleźli się: Mirosław Gębski starosta kielecki, Cezary Majcher członek Zarządu Powiatu w Kielcach i pracownicy starostwa.

Było to już kolejne wydarzenie sportowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Czempion z siedzibą w Łopusznie oraz jednostki organizacyjne Gminy Łopuszno. W tym roku po raz drugi odbyło się ono pod patronatem Starosty Kieleckiego Mirosława Gębskiego.

Uczestników turnieju powitali: : Mirosław Gębski, Cezary Majcher, senator RP Krzysztof Słoń, wójt gminy Łopuszno Irena Marcisz, radny rady powiatu Krzysztof Soboń, Mariusz Łuszczyński - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łopusznie oraz Sławomir Stelmaszczyk - kierownik Gminnego Ośrodka Sportowo - Wypoczynkowego w Łopusznie będący jednocześnie prezesem Stowarzyszenia Czempion w Łopusznie oraz Agnieszka Prędota - Gad - dyrektor PZS w Łopusznie.

Mecz otwarcia rozegrali w deblu: Mirosław Gębski, Krzysztof Słoń, Irena Marcisz i Agnieszka Prędota - Gad.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 40 zawodników z kilkunastu gmin z powiatu kieleckiego. Znalazł się wśród nich m.in. Dariusz Meresiński, burmistrz miasta i gminy Daleszyce. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali profesjonalni sędziowie z sędzią głównym - Karolem Soboniem z Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie.

Na zakończenie sportowej rywalizacji, nastąpiła dekoracja najlepszych zawodników. Każdy ze startujących otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Wydarzenie wsparło Starostwo Powiatowe w Kielcach w ramach pożytku publicznego.

KATEGORIA MĘŻCZYZN

I miejsce - Karol Guzy

II miejsce - Maciej Mędrecki

III miejsce - Dominik Kubiec

IV miejsce - Piotr Surma

V miejsce - Krystain Chruściel

VI miejsce - Arkadiusz Wikiera

 

KATEGORIA KOBIET

I miejsce - Katarzyna Cygan - Głowacka

II miejsce - Kamila Ratuszniak

III miejsce - Maria Noga

IV miejsce Gabriela Górska

V miejsce - Daria Wach

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów