Ślubowanie klas pierwszych w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie

28 Września 2021

23 września 2021 roku odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Powiatowego Zespoł Szkół w Łopusznie. Do grona społeczności szkolnej przez symboliczny akt ślubowania przyjętych zostało 107 uczniów.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego akt ślubowania odczytała Dyrektor szkoły, pani Grażyna Bekier, a uczniowie na sztandar szkoły złożyli zapewnienie między innymi wytrwałego zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności, dbania o honor i tradycję szkoły, godnego reprezentowania szkoły, kulturalnego zachowania oraz szanowania symboli szkoły i kraju.

Dyrektor szkoły powitała pierwszoklasistów w gronie uczniów PZS w Łopusznie i życzyła uczniom sukcesów w nauce, motywacji w zdobywaniu wiedzy i wytrwałości. Do życzeń dołączyła się również pani Katarzyna Dzwonek, przewodnicząca Rady Rodziców.

Witamy pierwszoklasistów w gronie społeczności szkolnej Powiatowego Zespoł Szkół w Łopusznie i życzymy wielu sukcesów w nauce i satysfakcji z rozwoju własnych umiejętności i zdolności.

 

Źródło: Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Zasady obsługi interesantów