Kobiety świata na zdjęciach i w opowieściach Marzeny Kądzieli

5 Marca 2019
 

Centrum Edukacji i Kultury “Szklany Dom” w Ciekotach  serdecznie zaprasza 10 marca o godzinie 13.30 na spotkanie pt. “ Kobiety świata na zdjęciach i w opowieściach Marzeny Kądzieli “, które odbędzie się po rajdzie Nordic Walking “Ciekockie Ciekanie”.

Autorka podczas prelekcji opowie między innymi o tym Jak żyją mieszkanki egzotycznych krajów? Jak pracują, wychowują dzieci, gotują, piorą? Jakim trendom mody są wierne? Opowieściom towarzyszyć będzie pokaz zdjęć.

Marzena Kądziela to podróżniczka, fotograficzka, wieloletnia dziennikarka „Echa Dnia”, częsty gość telewizyjnych i radiowych programów podróżniczych, zapalona globtroterka, zdobywczyni ogólnopolskich nagród dziennikarskich zwiedziła ponad sto krajów. Z każdej podróży przywozi tysiące zdjęć oraz mnóstwo wrażeń, którymi chętnie dzieli się z czytelnikami i widzami.

Tym razem, specjalnie z okazji Dnia Kobiet, opowie o swoich spotkaniach z kobietami z różnych krajów od Birmy, Malezji, Indonezji, Iranu, poprzez Etiopię, Gambię, Brazylię, Kubę po Stany Zjednoczone Ameryki Południowej.

Zapraszamy

Wstęp wolny!

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów