Tytuł jednostki roku dla OSP w Bodzentynie

9 Maja 2019
 

W tegorocznej edycji plebiscytu Echo Dnia Jednostka Straży Pożarnej w Bodzentyniezdobyła zaszczytne pierwsze miejsce, a tym samym tytuł „Jednostki roku w Województwie Świętokrzyskim”! Oznacza to, iż nasi dzielni strażacy awansowali do ogólnopolskiego finału.

Przypomnijmy, iż OSP Bodzentyn wzięło udział w plebiscycie strażackim, który polegał na wyłonieniu zwycięzców w drodze głosowania czytelników. Finałowe głosowanie rozpoczęło się w sobotę, 4 maja i potrwa do wtorku, 14 maja.

Nasi strażacy, poza zwycięstwem w regionie, mogą także zdobyć tytuł najlepszych w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe w ogólnopolskim finale akcji! 

Więcej o sposobie głosowania: https://polskatimes.pl/p/kandydat/osp-bodzentyn,558527/#coin-plebiscyty 

W 2018 roku jednostka odnotowała 130 wjazdów przez co zajęła 10 miejsce w Województwie wśród jednostek z największą liczbą wyjazdów. Obecnie OSP Bodzentyn realizuje ratownictwo na poziomie podstawowym w zakresie gaszenia pożarów, ratownictwa medycznego, ratownictwa technicznego, ratownictwa wysokościowego, ratownictwa wodnego, ratownictwa chemiczno-biologicznego, ratownictwa poszukiwawczo-ratowniczego.

 

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów