Podziękowania dla WSP „Społem” za wsparcie Polaków na Wileńszczyźnie

9 Lutego 2024

Wśród darczyńców, którzy wsparli naszą akcję "Bożonarodzeniowa paczka dla Rodaka na Wileńszczyźnie”, było także WSP ”Społem”. Z serca podziękowaliśmy za bezinteresowną pomoc i ofiarność.Podziękowania dla WSP

Podziękowania oraz symboliczny upominek od Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w Solecznikach za gest wsparcia płynący z serca, okazany naszym rodakom na Wileńszczyźnie, z rąk członka Zarządu Powiatu w Kielcach Stefana Bąka oraz dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Dominiki Kąsek odebrał prezes WSP ”Społem” pan Adam Jamróz.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” w Kielcach przekazała naszym rodakom na Wileńszczyźnie produkty żywnościowe - majonezy, sosy, ketchupy.

W grudniu ubiegłego roku załadowane po brzegi samochody z darami dotarły do rejonu solecznickiego, który znajduje się na południu Litwy, przy granicy z Białorusią. Na paczki z Polski czekali nasi rodacy: ubogie osoby starsze i samotne oraz rodziny w trudnej sytuacji materialnej . Dzięki ofiarności darczyńców udało się zebrać ponad 4 tony potrzebnych rzeczy, które jeszcze przed świętami trafiły do potrzebujących.

Dziękujemy za wsparcie!

Podziękowania dla WSP „Społem” (1) Podziękowania dla WSP „Społem”  (1)
2

Podziękowania dla WSP „Społem”

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów