Opowieść jako żywa... - Ruszają zgłoszenia wystawców

12 Czerwca 2024

Zajmujesz się sztuką ludową, folklorem, rękodziełem lub produktami spożywczymi? Zgłoś swój udział w wydarzeniu - „Opowieść jako żywa...”, podczas którego wystawcy prezentują swoje wyroby, pielęgnując lokalną tożsamość i kultywując tradycje. Termin składania zgłoszeń do 12 lipca 2024 za pomocą formularza. Opowieść jako żywa... - Ruszają zgłoszenia wystawców

Zgłoszenie udziału należy przesłać droga mailową na adres: luszcz.j@powiat.kielce.pl w terminie do 12 lipca 2024 r. Liczy się data otrzymania zgłoszenia. 

Informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać pod nr tel. 41 200 15 92/98 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 E-mail: 

Widowisko plenerowe "Opowieść jako żywa... Pielgrzymka Króla Władysława Jagiełły na Śwęty Krzyż odbędzie się 28 lipca na Świętym Krzyżu.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-06-12 Regulamin dla wystawców - Jagiełło.pdf
ilość pobrań: 90
Regulamin dla wystawców - Jagiełło.pdf 571.91KB zobacz

do góry
Ważna droga w Daleszycach do remontu Czekamy na zgłoszenia do nagrody Zapisy na rajd rozpoczęte Rada Seniorów na pierwszym posiedzeniu Bezpłatny autobus na Św. Krzyż Wakacyjne przerwy w pracy poradni Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów