Znaleziono wiadomości: 20.

Zapraszamy na zimową odsłonę Akademii Seniora 31.01 2024

Zapraszamy na zimową odsłonę Akademii Seniora

Jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić. Webinarium dla seniorów
Jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić. Webinarium dla seniorów 3.10 2023

Jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić. Webinarium dla seniorów

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) - „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego - jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”. Webinarium odbędzie się 23 listopada 2023 roku.

W dniu 06.06.2023 r. przedstawiciele Rady Seniorów Powiatu Kieleckiego uczestniczyli w spotkaniu lokalnych rad seniorów organizowanym przez Świętokrzyski Urząd Wojewódzki. 12.06 2023

W dniu 06.06.2023 r. przedstawiciele Rady Seniorów Powiatu Kieleckiego uczestniczyliw spotkaniu lokalnych rad seniorów organizowanym przez Świętokrzyski Urząd Wojewódzki.

Życzenia
Życzenia 21.12 2022

Życzenia

.

Zdrowie emocjonalne i psychiczne Seniora - zaproszenie na seminarium
Zdrowie emocjonalne i psychiczne Seniora - zaproszenie na seminarium 28.09 2022

Zdrowie emocjonalne i psychiczne Seniora - zaproszenie na seminarium

Mirosław Gębski- Starosta Kielecki i Stefan Bąk- Przewodniczący Zespołu koordynującego realizację Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2018-2022 SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ SENIORÓW do udziału w Seminarium pn. „Zdrowie emocjonalne i psychiczne Seniora”.

Integracja seniorów z powiatu kieleckiego
Integracja seniorów z powiatu kieleckiego 21.09 2022

Integracja seniorów z powiatu kieleckiego

Odbyło się spotkanie integracyjne członków Rady Seniorów Powiatu Kieleckiego w miejscowości Ruda koło Łagowa. Uczestniczył w nim członek Zarządu Powiatu w Kielcach Stefan Bąk. Był to wspaniały czas wymiany poglądów, pomysłów i planów. Spotkanie prowadzone było w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do udziału w projekcie „W działaniu siła - partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim” 17.06 2022

W Łagowie odbyła się pierwsza powiatowa Senioriada 17.06 2022

W Łagowie odbyła się pierwsza powiatowa Senioriada

Wkrótce wielkie święto seniorów w powiecie kieleckim 17.06 2022