Szkolenia dla świętokrzyskich nauczycieli "Szlaki Nadziei - Armia gen. Andersa"

13 Stycznia 2023

Delegatura IPN w Kielcach zaprasza nauczycieli przedmiotów humanistycznych z województwa świętokrzyskiego na szkolenia pod hasłem „Szlaki Nadziei - Armia gen. Andersa” w roku szkolnym 2022/2023.

Cykl szkoleń podzielony jest na dwie części. W ramach edycji realizowanej w bieżącym roku szkolnym omówione zostanie powstanie rządu polskiego na uchodźstwie, budowa i walki Polskich Sił Zbrojnych, tworzenie i ewakuacja Armii Polskiej w ZSRS oraz emigracja i tworzenie osiedli polskich w różnych częściach świata. Uczestnicy szkoleń otrzymają zaświadczenia. Po spełnieniu dodatkowych warunków możliwe będzie uzyskanie certyfikatu Prezesa IPN oraz ministra edukacji.

Informacji o zapisach, harmonogramie i formie realizacji szkoleń udziela koordynator regionalny dr Michał Zawisza (tel. 696 826 381, wew. 104, e-mail: michal.zawisza@ipn.gov.pl).

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://krakow.ipn.gov.pl/pl4/aktualnosci/176464,Szkolenia-dla-swietokrzyskich-nauczycieli-Szlaki-Nadziei-Armia-gen-Andersa-Zapis.html

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów