Mistrzostwa Szkół Powiatu Kieleckiego w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

29 Stycznia 2024

W dniu 23 stycznia 2024 roku odbyły się Mistrzostwa Szkół Powiatu Kieleckiego w piłce siatkowej, których organizatorem był Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku przy współpracy Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół: PZS w Łopusznie, PZS w Chęcinach, PZS w Bodzentynie, PZS w Chmielniku oraz gospodarz ZSL w Zagnańsku.

Mistrzostwa rozegrano w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt.

W kategorii chłopców 1 miejsce i złoty medal zdobył Powiatowy Zespoł Szkół w Łopusznie, 2 miejsce i srebrny medal zdobył Powiatowy Zespoł Szkół w Bodzentynie zaś 3 miejsce i brązowy medal należał do Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku.

W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się dziewczęta z PZS w Łopusznie. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z ZSL w Zagnańsku zaś na 3 miejscu dziewczęta z PZS w Chęcinach.

Po zakończonych rywalizacjach, każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe.

Mistrzostwa Szkół Powiatu Kieleckiego w piłce siatkowej (9) Mistrzostwa Szkół Powiatu Kieleckiego w piłce siatkowej  (9)