Aktualności
Obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy
Powiatowa Rada Rynku Pracy obradowała w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy. W posiedzeniu wziął udział członek Zarządu powiatu w Kielcach Cezary Majcher.
Orkiestra Dęta z Nowin zagra w niedzielę podczas przeglądu w Daleszycach
Orkiestra Dęta z Nowin to kolejny zespół, który zaprezentuje się w niedzielę (14.06), podczas XVII Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych w Daleszycach. Kapelmistrzem muzyków z Nowin jest Wojciech Materek.
Kompleksowa modernizacja Domów Pomocy Społecznej w Powiecie Kieleckim.
Powiat Kielecki realizuje szeroki program inwestycyjny, którego celem jest podniesienie bezpieczeństwa, poprawa efektywności energetycznej oraz obniżenie kosztów funkcjonowania Domów Pomocy Społecznej.
Gminna Orkiestra Dęta z Górna wystąpi w niedzielę podczas Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych
W najbliższą niedzielę (14.06), na Rynku w Daleszycach będziemy uczestniczyć w wielkim święcie orkiestr dętych. To będzie już XVII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Wśród występujących zobaczymy m.in. Gminną Orkiestrę Dętą w Górnie.
„Wykaz nieruchomości Powiatu Kieleckiego przeznaczonej do dzierżawy”
„Wykaz nieruchomości Powiatu Kieleckiego przeznaczonej do dzierżawy”
„Wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy”
„Wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy”
Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Starosta Tomasz Pleban rozmawiał o współpracy z sołtysami
Starosta Kielecki Tomasz Pleban spotkał się dziś z przedstawicielami Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Kieleckiej.
Kolejne biblioteki gminne współpracują z Powiatem Kieleckim
Starosta kielecki Tomasz Pleban, wicestarosta Tomasz Dulny oraz skarbnik Powiatu Kieleckiego Edyta Drążkiewicz podpisali z kolejnymi sześcioma gminami porozumienia, dotyczące powierzenia im zadań związanych z prowadzeniem powiatowej biblioteki publicznej. Umowy zostały zawarte z wójtami i burmistrzami, którzy będą realizować te zadania poprzez swoje biblioteki gminne.
Szkolno-Gminna Orkiestra Dęta z Morawicy wystąpi podczas XVII Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych w Daleszycach!
Historia orkiestry sięga 1999. Misją orkiestry jest przede wszystkim aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym lokalnej społeczności, dlatego zespół jest otwarty na współpracę i chętnie angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia artystyczne, dbając o starannie dobrany i szeroki repertuar.