Zapraszamy na rajd rowerowy

22 Lipca 2022

W sobotę, 13 sierpnia odbędzie się IV edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Trasa powiatu kieleckiego ponownie poprowadzi z Zagnańska do Lasocina. rowerzyści w rajdzie rowerowym w 2021 roku

Uczestnicy rowerowego wydarzenia w powiecie kieleckim pokonają blisko 55 km. Wyruszą o godzinie 9:00 z parkingu przy pomniku przyrody Dąb Bartek (gmina Zagnańsk) i przejadą przez: Jasiów - Kołomań - Wzgórza Kołomańskie (Skalna Górka) - Mniów - Borki - Grzymałków - Kuźniaki - Dobrzeszów - Sarbice - Mnin - Lasocin - ok. 53-55km.

Na trasie zaplanowano postoje w ważnych miejscach pamięci, gdzie zostaną złożone kwiaty. Uczestnicy rajdu mają zapewnione: posiłek i wodę na trasie, opiekę ratownika medycznego, transport powrotny wraz z rowerami z Lasocina do Zagnańska oraz wspólne biesiadowanie przy ognisku. Spotkanie zakończy się na Placu Nad Stawkiem.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 10 sierpnia na adres:

W ubiegłorocznej edycji rajdu metę w Lasocinie przekroczyło blisko 200 rowerzystów, z czego blisko 60 z powiatu kieleckiego. Uczestnicy pokonali trasy czterech powiatów: kieleckiego, włoszczowskiego, koneckiego, jędrzejowskiego.

Po raz pierwszy patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Wicepremier - Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

Logo MON          Logo Wojska Polskiego

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2022-07-22 Regulamin IV Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ.pdf
ilość pobrań: 381
Regulamin IV Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ.pdf 264.37KB zobacz

do góry
Ważna droga w Daleszycach do remontu Czekamy na zgłoszenia do nagrody Zapisy na rajd rozpoczęte Rada Seniorów na pierwszym posiedzeniu Bezpłatny autobus na Św. Krzyż Wakacyjne przerwy w pracy poradni Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów