Starostwo dłużej otwarte dla mieszkańców!

4 Czerwca 2024

Pomysł wydłużenia czasu pracy Starostwa Powiatowego w Kielcach w poniedziałki do godz. 17.15 spotkał się z bardzo pozytywną reakcją mieszkańców powiatu. Cieszymy się, że ta zmiana ułatwia Państwu załatwienie spraw w naszym urzędzie, bo przecież jesteśmy po to, by służyć pomocą i wsparciem.Starostwo pracuje dłużej

Z radością informujemy, że Starostwo Powiatowe w Kielcach wprowadza zmiany, które z pewnością ułatwią Państwu życie!

Od czerwca, w każdy poniedziałek interesanci mogą załatwić sprawy urzędowe do godz. 17.15. To nasza odpowiedź na liczne prośby interesantów, szczególnie tych, którzy ze względu na obowiązki zawodowe mogą dotrzeć do urzędu jedynie w godzinach popołudniowych.
Największe zainteresowanie odnotowujemy w wydziałach komunikacji, budownictwa i geodezji, ale zapewniamy, że każdy dział jest przygotowany na przyjęcie dodatkowych interesantów.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług! Jesteśmy tutaj dla Was, słuchamy i dostosowujemy się do potrzeb mieszkańców powiatu kieleckiego, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

 

 

do góry
Specjalne programy zmniejszają bezrobocie Święto 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej Muzyka ludowa zabrzmi w niedzielę w Jaworzni Kadra dowódcza 1. Dywizji Piechoty Legionów w starostwie Na zalewie w Cedzynie ma być bezpieczniej Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Szpital przy Prostej wykonuje badania prenatalne Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów