Senioriada już niebawem

7 Lipca 2026
Podczas Senioriady, która odbędzie się już w tą sobotę, 11 lipca w nad zalewem w Kaniowie w gminie Zagnańsk, pojawi się specjalny namiot oznaczony flagami Ostoi Czarownic. W środku czekać będą dietetyk oraz fizjoterapeuta, którzy przez cały czas trwania imprezy będą udzielać bezpłatnych porad i konsultacji.Zaproszenie na senioriadę
 
To świetna okazja, by zadbać o zdrowie, skonsultować swoje nawyki żywieniowe, porozmawiać o aktywności fizycznej i dowiedzieć się, jak w prosty sposób poprawić samopoczucie na co dzień.
 
Zapraszamy wszystkich uczestników Senioriady do odwiedzenia namiotu i skorzystania z fachowego wsparcia!
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni Seniorzy - ASY” na lata 2026-2030, Priorytet III - Partycypacja społeczna osób starszych (Edycja 2026).

 

do góry
Rodziny zastępcze poszukiwane Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Załatw sprawę w e-Geodezji