Profilaktyka 40 Plus. Aktualny wykaz realizatorów

22 Października 2021

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że na terenie województwa świętokrzyskiego badania w zakresie programu pilotażowego „Profilaktyka 40 Plus” można wykonać w 50 miejscach udzielania świadczeń. W powiecie kieleckim to placówki w Chmielniku, Chęcinach, Nowinach i Łagowie. Z programu można skorzystać do 31.12.2021 r. stetoskop

Populacja, do której skierowany jest program

Do programu kwalifikują się świadczeniobiorcy (ubezpieczeni), którzy w roku realizacji programu pilotażowego ukończą lub ukończyli 40. rok życia (uwzględniany jest rok urodzenia) i nie korzystali ze świadczeń w ramach tego programu. Nie ma ograniczania górnej granicy wiekowej.

Jak zgłosić się na badanie?

  1. Wypełnij ankietę PROFILAKTYKA 40 PLUS umieszczoną w Internetowym Koncie Pacjenta (IKP). Jeśli nie korzystasz z IKP możesz uzyskać e-skierowanie na pakiet badań za pośrednictwem infolinii Domowa Opieka Medyczna (DOM) 22 735 39 53 - infolinia czynna całodobowo.
  2. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz e-skierowanie. E-skierowanie generowane jest w przeciągu 2 dni od wypełnienia ankiety. Nie musisz go drukować ani pobierać.
  3. Zgłoś się na badania w palcówce, która realizuje program. Weź ze sobą dowód osobisty. Aktualizowany wykaz realizatorów z numerem telefonu oraz godzinami przyjęć dostępny jest na stronie Świętokrzyskiego OW NFZ w zakładce dla Pacjenta, Gdzie się leczyć https://gsl.nfz.gov.pl/GSL/ .
  4. Wyniki badań otrzymasz na IKP lub w placówce, w której zrobiłeś badanie.

kielecki

WIELMED SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łagów, ul. Słupska 3

41 307 40 26

PRZYCHODNIA NOWINY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWTNEJ

Nowiny,
Białe Zagłębie 32

41 347 56 00

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI  ZDROWOTNEJ W CHMIELNIKU

Chmielnik, Kielecka 18

41 354 22 31

SAMORZĄDOWY ZAKŁAD PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ W CHĘCINACH

Chęciny, Osiedle Północ 10

41 31 51 045

 Pełna lista placówek w województwie świętokrzyskim dostępna jest na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia.

Źródło: NFZ Kielce

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów