Powiat kielecki jesienią. Rusza kolejna odsłona konkursu

29 Września 2021

Zaczynamy kolejną edycję konkursu fotograficznego „Powiat kielecki na każdą porę roku”. Tym razem czekamy na jesienne zdjęcia. Pogoda sprzyja spacerom, dlatego liczymy, że podzielą się Państwo z nami urokliwymi zakątkami najbliższej okolicy. jesień

Złota polska jesień to czerwień, żółć, brąz. To pora roku, która mieni się wieloma kolorami. Dla fotografów to wręcz wymarzony czas. Zachęcamy Państwa do pokazania, jak wyglądają miejsca, w których mieszkacie, które odwiedzacie właśnie teraz.

- Celem konkursu jest przedstawienie i promowanie walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych, zabytków powiatu kieleckiego w jesiennej aurze. Poprzez to przedsięwzięcie chcemy również zachęcić do turystyki, aktywnego spędzania wolnego czasu, kreatywności i rozwijania pasji - mówi Mirosław Gębski starosta kielecki.

Nadesłane na konkurs zdjęcia - maksymalnie 3 sztuki w wersji elektronicznej, w formacie JPG do 10 MB, muszą być pracami własnymi, indywidualnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nieprzedstawianymi na innych konkursach. Fotografia powinna w sposób przejrzysty przedstawiać temat konkursu.

Zgłoszenie do udziału w naszym konkursie powinno zawierać wypełnioną i podpisaną przez uczestnika kartę zgłoszenia (załącznik 1), a w przypadku osób nieletnich pisemną zgodę rodzica / prawnego opiekuna (załącznik 2).

Zachęcamy do zgłaszania swoich prac. Czekamy do 21 grudnia! Zgłoszenia można przesyłać na adres: .

Autorzy zwycięskich i wyróżnionych zdjęć otrzymają nagrody i upominki, a ich prace będzie można oglądać na wystawie w budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Przypominamy, że z nagrodzonych zdjęć ze wszystkich czterech odsłon konkursu powstanie album, prezentujący Powiat Kielecki o każdej porze roku. To będzie piękne wydawnictwo!

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2021-09-29 Załącznik_1_Karta zgłoszenia uczestnika w konkursie fotograficznym_Jesień w powiecie kieleckim1.pdf
ilość pobrań: 68
Załącznik_1_Karta zgłoszenia uczestnika w konkursie fotograficznym_Jesień w powiecie kieleckim1.pdf 139.82KB zobacz
pdf 2021-09-29 Załącznik_2_Zgoda rodzica (opiekuna) na udział osoby niepełnoletniej w konkursie fotograficznym_Jesień w powiecie kieleckim.pdf
ilość pobrań: 19
Załącznik_2_Zgoda rodzica (opiekuna) na udział osoby niepełnoletniej w konkursie fotograficznym_Jesień w powiecie kieleckim.pdf 98.65KB zobacz
pdf 2021-09-29 REGULAMIN_konkurs_fotograficzny_Jesień w powiecie kieleckim1.pdf
ilość pobrań: 33
REGULAMIN_konkurs_fotograficzny_Jesień w powiecie kieleckim1.pdf 114.03KB zobacz

do góry
Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Zasady obsługi interesantów