Mistrzowie z Bodzentyna

21 Lutego 2017

UCZNIOWIE ZSP NR 1 W BODZENTYNIE MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

17 lutego 2017 roku dobyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2017. Impreza rozegrana została na Stoku Narciarskim "Baba Jaga" w Bodzentynie. Wzięło w niej udział ponad 100 zawodników.
Wszyscy uczestnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe. Startujący w zawodach uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bodzentynie: Filip Rzadkowski i Mikołaj Lesisz zajęli pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych.
 - Filip został mistrzem w narciarstwie alpejskim, natomiast Mikołaj Lesisz triumfował w snowboardzie alpejskim. Był to nie lada wyczyn dla wychowanków naszej szkoły, ponieważ niesprzyjające warunki atmosferyczne znacznie utrudniały pokaz umiejętności chłopaków. Ogromnie cieszymy z sukcesów uczniów i życzymy kolejnych - mówią nauczyciele wychowania fizycznego: M. Tusień-Kuzka i Marcin Lesisz.