Aktualizacja mapy aktywności

15 Czerwca 2020
foto:  pixabay

Starostwo Powiatowe w Kielcach informuje o aktualizacji „Mapy aktywności społecznej organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu kieleckiego”.

- Dokument ten jest spisem organizacji NGO realizujących zadania na rzecz mieszkańców naszego powiatu. Stanowi jednocześnie źródło wiedzy o działalności organizacji pożytku publicznego, zawiera między innymi takie informacje jak pełna nazwa organizacji, dane adresowe, numer KRS, imiona i nazwiska osób uprawnionych do reprezentowania organizacji czy obszar działalności – mówi Stefan Bąk, członek Zarządu Powiatu w Kielcach. 

Aby uaktualnić informacje na temat organizacji działalności pożytku publicznego, działającej na terenie powiatu kieleckiego, należy wypełnić poniższy druk i odesłać go na adres: Starostwo Powiatowe w Kielcach, ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce wraz z wersją edytowalna na adres: grela.j@powiat.kielce.pl. 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
doc 2020-06-15 Formularz identyfikacyjny organizacji pozarządowej.doc
ilość pobrań: 205
Formularz identyfikacyjny organizacji pozarządowej.doc 65.5KB -

do góry
Specjalne programy zmniejszają bezrobocie Święto 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej Muzyka ludowa zabrzmi w niedzielę w Jaworzni Kadra dowódcza 1. Dywizji Piechoty Legionów w starostwie Na zalewie w Cedzynie ma być bezpieczniej Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Szpital przy Prostej wykonuje badania prenatalne Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów