Dzień Dziecka w Łagowie

30 Maja 2022

Turniej piłki nożnej, liczne konkursy z nagrodami, strefa zabaw, słodki poczęstunek oraz wiele innych atrakcji - to wszystko czekało na dzieci i ich rodziców podczas Dnia Dziecka w Łagowie. Z uczestnikami rodzinnego festynu spotkał się członek Zarządu Powiatu w Kielcach Stefan Bąk. Dzień Dziecka w Łagowie

W sobotę, 28 maja na terenie Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie obył się rodzinny festyn, w którym wzięli udział m.in. podopieczni pieczy zastępczej.

- Dzień Dziecka jest doskonałą okazją do spotkania z osobami prowadzącymi rodzinne domy dziecka oraz z wychowankami tych placówek. Festyn stwarza też możliwość do promocji tej formy rodzicielstwa. Powiat kielecki poszukuje rodzin, które w Łagowie poprowadzą nowo powstające placówki opiekuńczo-wychowawcze - mówił członek Zarządu Powiatu Stefan Bąk. 

W trakcie festynu na najmłodszych mieszkańców powiatu czekało wiele ciekawych atrakcji jak: joga dla dzieci, warsztaty plastyczne, artystyczne i z pierwszej pomocy, dmuchańce, liczne konkursy z nagrodami. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku oraz pieczenia kiełbasek. Na scenie można było zobaczyć występ zespołu Rakowieckie Fijołecki.

Organizatorami wydarzenia byli Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach i Gminny Zespół Szkół w Łagowie.

do góry
Specjalne programy zmniejszają bezrobocie Święto 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej Muzyka ludowa zabrzmi w niedzielę w Jaworzni Kadra dowódcza 1. Dywizji Piechoty Legionów w starostwie Na zalewie w Cedzynie ma być bezpieczniej Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Szpital przy Prostej wykonuje badania prenatalne Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów