Mieszkańcy DPS w Zgórsku modlili się o zdrowie

2 Września 2025

Mszą Świętą, odprawioną w kaplicy Domu Pomocy Społecznej w Zgórsku, mieszkańcy i goście postanowili pożegnać wakacje i rozpocząć kolejny rok działalności placówki. Była to okazja do spotkania nowej dyrektor DPS, Adrianny Pichety z przedstawicielami władz powiatu kieleckiego i gminy Nowiny. Msza Św. DPS Zgórsko

W spotkaniu wzięli udział wicestarosta kielecki Tomasz Dulny, radny Rady Powiatu Łukasz Barwinek, wójt gminy Nowiny Łukasz Gryń i wicewójt Daniel Czerwiak oraz księża z miejscowej parafii.

Mieszkańcy i personel DPS modlili się przede wszystkim o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Wicestarosta Tomasz Dulny zapewnił dyrektor Adriannę Pichetę, że może liczyć na pomoc władz powiatu w działaniach na rzecz rozwoju placówki i troski o podopiecznych.

do góry
Rodziny zastępcze poszukiwane Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Załatw sprawę w e-Geodezji